Transport i spedycja

W ramach prowadzonej działalności transportowej realizujemy usługi przewozowe i spedycyjne na terenie całej Europy.

Usługi transportowe wykonujemy z najwyższą starannością dla zapewnienia terminowości dostaw oraz bezpieczeństwa powierzonego ładunku.

Nad sprawnym zarządzaniem posiadaną flotą, koordynowaniem transportu oraz obsługą zleceń spedycyjnych czuwa Grupa w pełni wykwalifikowanych spedytorów z dużym doświadczeniem zawodowym, pracujących w naszej głównej siedzibie w Łodzi oraz w oddziale w Warszawie.

Każde zlecenie realizujemy odpowiednio dobranym do potrzeb Klienta taborem, dla zminimalizowania kosztów transportu, optymalizacji przewozu ale przede wszystkim celem najwyższego zadowolenia klienta i utrzymania wysokiej jakości usług.

Polityka jakości firmy Intertrans to dostarczanie usług na najwyższym poziomie , które w pełni zaspokoją potrzeby naszych klientów. Realizujemy to poprzez stałe podwyższanie naszych kwalifikacji i doświadczeń, wprowadzanie nowych technologii, uaktualnianie taboru o coraz nowsze i niezawodne pojazdy . Nasz tabor to najbardziej niezawodne pojazdy MAN, IVECO oraz WIELTON.

Wieloletnie doświadczenie na rynku oraz najbardziej zaawansowane systemy informatyczne pozwalają nam obsługiwać w pełnym zakresie poważnych klientów, których marki są rozpoznawalne na całym świecie.

Stałe ubezpieczenie OC Przewoźnika i OC Spedytora w kwocie € 1 mln dodatkowo zabezpiecza naszych klientów w przypadku powstania ewentualnej szkody transportowej oraz daje gwarancję sprawnej jej likwidacji.

Wdrażając i utrzymując system jakości według normy ISO 9001:2015 potwierdzamy wiarygodność podejmowanych przez nas działań i uzyskiwanie w efekcie za mierzonych rezultatów