iveco.jpg

SERWIS IVECO

NOWA JAKOŚĆ SERWISU IVECO

Naszym celem jest świadczenie najwyższej jakości usług w zakresie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego oraz sprzedaży oryginalnych części zamiennych IVECO.

 

MOTO CENTRUM

PARTNER SERWISOWY MAN

Niezawodność naszej floty zawdzięczamy naszemu serwisowi Moto Centrum – Partnerowi serwisowemu MAN Truck & Bus Polska. Naprawy są wykonywane sprawnie oraz efektywnie, co ma bezpośrednie przełożenie na minimalizacje awarii podczas transportu.

Firma Intertrans powstała w 1988 roku. Działalność w zakresie transportu międzynarodowego zaczęła od zakupu pięciu ciągników siodłowych wraz z naczepami plandekowymi. Dzięki dynamicznemu rozwojowi, w okresie kolejnych kilku lat, tabor samochodowy został powiększony o 30 nowych ciągników siodłowych marki VOLVO wraz z naczepami.

W roku 1998 firma przeniosła swoją bazę transportową na ul. Zgierską 250 / 252 w Łodzi. Na nowym terenie powstała myjnia samochodowa dla pojazdów ciężarowych i autobusów. W tym samym roku poszerzyliśmy swoją działalność o świadczenie usług spedycyjnych otwierając oddział w Warszawie. Zapewniając profesjonalną i terminową obsługę klientów Intertrans dynamicznie się rozwija realizując właściwą i przemyślaną politykę inwestycyjną , która zapewnia dalsze odnawianie taboru samochodowego.

W roku 1999 staliśmy się partnerem serwisowym Man Truck and Bus Polska Sp. z o.o. W następstwie otrzymanej autoryzacji, firma wymieniła cały posiadany tabor, na ciągniki siodłowe marki MAN. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nowych klientów , rozszerzyliśmy gamę posiadanego taboru o pojazdy mniejszej ładowności tj. do 1,5 ,oraz 3,5 t do 7 t. Stała współpraca z takimi partnerami jak; Gillette Poland, Sonoco Alcore, Bosch, Philips Polska, Avon pozwoliła nam na systematyczne zwiększanie posiadanego taboru oraz zakup nowych 38 paletowych zestawów przestrzennych. Fachowo prowadzona polityka inwestycyjna doprowadziła do powstania na terenie firmy kilku hal magazynowych o pow. kilkunastu tys. m/kw. na potrzeby konkretnych klientów.Prowadzona polityka marketingowa na rynku polskim i zagranicznym dostarcza nam nieustannie nowych znaczących klientów , którym w pełni zabezpieczamy sprawny i terminowy przewóz towarów na terenie całej europy.

W następstwie profesjonalnego prowadzenia działalności , firma w roku 2005 otrzymała certyfikat jakości zarządzania ISO 9001:2008.

W 2009 roku nawiązaliśmy współpracę z Bankowym Funduszem Leasingowym w zakresie sprzedaży samochodów, urządzeń i maszyn poleasingowych.

W 2010 roku powstała Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów o numerze PL 073. Kolejne lata prężnej działalności, przyczyniły się do ciągłego wzrostu ilości posiadanego taboru, który w roku 2011 przekroczył liczbę dwustu pojazdów.

Rok 2012 , to kolejny nowy etap w działalności firmy. Zostaliśmy partnerem serwisowym: Webasto , Eberspacher oraz SAF Holland.

W 2013 roku dołączyliśmy do organizacji Iveco Polska, stając się jedynym autoryzowanym punktem w Łodzi świadczącym usługi w zakresie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego oraz sprzedaży oryginalnych części zamiennych Iveco.
W tym samym roku uruchomiliśmy także serwis tachografów cyfrowych. Wykonujemy ich diagnostykę, kalibrację i legalizację. 

 

Skontaktuj się

TRANSPORT I SPEDYCJA

INTERTRANS Sp. z o. .o

ul. Zgierska 250/252
91-364 Łódź

NIP: PL 728 22 04 176
REGON: 472034915

Tel: +48 42 / 6175 300 do 320
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Intertrans
Intertrans
on Google+